AnadoluJet “Avantaj Rotası” Mart Ayında Ordu’da

0
871
 Her ay Anadolu’nun farklı bir şehrine rotasını çeviren AnadoluJet “Avantaj Rotası”, Mart ayında Ordu’ya özel indirim ve fırsatlar sunacak.
Türkiye’nin önemli havayolu şirketlerinden birisi olan AnadoluJet’in her ay farklı şehirlerde uygulamaya koyduğu “Avantaj Rotası” Mart ayında Ordu’ya özel kampanya düzenledi.
Ordu-Giresun Havalimanı Türk Hava Yolları (THY) Ordu Satış Müdürü Yunus Akbulut, Satış Trafik Şefi Serhat Kahraman, Satış Trafik Memuru Zeki Altınsoy, AnadoluJet Pazarlama Koordinatörü Burak Er ve Bahadır Süzer Vali İrfanBalkanlıoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette AnadoluJet Pazarlama Koordinatörü Burak Er “Avantaj Rotası” uygulaması hakkında Vali Balkanlıoğlu’na bilgiler verdi. Mart ayı boyunca uçuş kartı ile gelen yolculara indirim yapılacağını belirten Er, şunları söyledi;
“AnadoluJet olarak 2015 yılından beri yaptığımız uygulama ile her ay bir şehrimizi ‘Avantaj Rotası’ olarak seçiyoruz. Bu uygulamamıza Kültür ve Turizm Bakanlığımız da destek veriyor. Mart ayında Ordu ve Giresun’u dergimizde tanıtacağız. Ayrıca, www.avantajrotası.com adlı web sitemizde, 1 ay boyunca yayınladığımız basın bültenleri ve mail yoluyla toplamda 2 milyon kişiye tanıtım yapıyoruz. Aynı zamanda ‘Anadolujet Magazin’ adlı dergimizde Ordu ve Giresun’a 6 sayfayı ayırıyoruz. ‘48 saatte Ordu’ sloganıyla bunun tanıtımını yaparken,  şehirdeki oteller, restoranlar ve yöresel yiyeceklerin bulunduğu mekanlar ile gezilecek yerleri sunuyoruz. Böylece 1 ay boyunca ‘Avantaj Rotası’ olarak seçtiğimiz yerleşim yerini, her yere duyurmuş oluyoruz. Sizlerin de desteği ile insanları Ordu’ya getirelim, onlara cazip şeyler sunalım diye böyle bir uygulamayı Ordu ve Giresun halkına sunuyoruz”
[php snippet=5]
Ordu’nun tanıtılması ve turizm hareketinin artması adına yapılan her türlü faaliyetlere destek vereceklerinin altını çizen Vali İrfan Balkanlıoğlu, “AnadoluJet, ‘Avantaj Rotası’ kampanyası ile Ordu’da turizm için çok önemli olan bir tanıtım faaliyetine giriyor. Ordu – Giresun Havalimanı Türkiye’nin en güzel ve en prestijli havalimanları arasında yer alıyor. Bu sayede Ordu turizmi bir ivme kazanmış olacak. Bu kampanya şehrimizin tanıtımına katkı da sağlamış olacak. Şehrimizin en güzel yerleri, Anadolujet uçaklarında bulunan dergide yer alacak. ‘Avantaj Rotası’ ayrıca insanlarımıza bilet ve konaklama avantajları sağlayacak. Biz de Ordu Valiliği ve belediyeler olarak üzerimize düşen her türlü desteği vereceğiz. İlimizin tanıtılması, turizm hareketinin artması için her türlü çabayı destekliyoruz. Ordu’yu bu anlamlı projeye dahil ettikleri için AnadoluJet’e teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Kaynak: http://ordu.gov.tr/anadolujet-avantaj-rotasi-mart-ayinda-orduda

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz