Fındık Fiyatları

Ordu Korgan Fındık Fiyatı.

Her gün güncellenen Fındık fiyatları bu sayfada karşınızda. Ordu, Giresun, Trabzon, Samsun, Sakarya, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca serbest piyasa fiyatlarını günlük olarak internet sitemizden takip edebilirsiniz.

18.2.2018 Tarihli İşte güncel fındık fiyatları.


Warning: file_get_contents(https://www.findiktv.com/findik-fiyatlari.html): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 526 Origin SSL Certificate Error in /home/korganha/public_html/wp-content/plugins/php-code-for-posts/PHPPostCode.php(85) : eval()'d code on line 75
BORSA ADI En Düşük En Yüksek
Korgan
Giresun
Düzce
Akçakoca
Ünye
Fatsa
Terme
Ordu
Trabzon
Sakarya
Samsun
Çarşamba
 

Fiyatlar ilgili ticaret borsalarından güncel olarak alınmaktadır.

Yukarıdaki fiyatlar brüt olup, fındık ticareti yapanlar satın aldıkları fındıkların brüt fiyatından Stopaj %2 ve Borsa Tescil %01 – 02 olmak üzere toplam %2,01 – 2,02 oranında kesinti yapılmaktadır. (Bağ-Kur kesintisi hariç)

Fındık alımımız yoktur. Günlük güncel fındık fiyatını sitemizden takip edebilirsiniz.

 

5 Yorumlar

  1. gerçekten içler acısı halde fındık fiyatları. bu halde olmasına hepimiz üzülüyoruz arkadaşlar ama gelecek yıllar için bizim de yapmamız gereken şeyler var her şeyden önce emanete bırakmayalım lütfen. şu fiyatlara bir bakın ederini bile kurtarmıyor.

  2. 2016 fındığı en fazla 300 bin ton.Özellikle üretici buna göre hesabını yapsın.Fındığı kurban, okul, işçi parası olarak istismar edenlere kaptırmasın, bırakın 15 tl yi 20tl yi beklesin.

CEVAP VER