Yeni Atanan Kaymakamlardan Vali Balkanlıoğlu’na Ziyaret

0
859

Ordu’nun Aybastı, Çatalpınar, Gülyalı, Gürgentepe ve Korgan ilçelerine yeni atanan kaymakamları, Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarete Aybastı Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut, Çatalpınar Kaymakamı Osman Çelikkol, Gürgentepe Kaymakamı Hasan Hüseyin Uzan, Gülyalı Kaymakamı İlyas Öztürk ile Korgan Kaymakamı Mustafa Ayvat katıldı.

“Türkiye’nin Geleceğinde Sizlerin Çabası Önemli Yer Tutuyor”
Ordu’nun ilçelerine yeni atanan kaymakamlara tavsiyelerde bulunan Vali İrfan Balkanlıoğlu, kaymakamlara; ” Gelecekte nasıl bir Türkiye istiyorsanız, bunda sizin çabanız çok önemli yer tutacaktır” diye seslendi. Vali Balkanlıoğlu; İlçenizde bulunan okulların  müdürleri ve öğretmenleri ile bir araya gelin. Onlara tavsiyelerde bulunun. Bizim geleceğimiz çocuklarımızdır, genç nüfusumuzdur. Eğer gençlerimizi iyi eğitebilirsek, idealist ve sevgi dolu büyütebilirsek, geleceğimizden de o kadar emin oluruz. Gelecekte nasıl bir Türkiye istiyorsanız, bunda sizin çabanız çok büyük önem arz ediyor. Vatandaşların istek ve şikayetlerini sizler ve size bağlı kurumlar olarak her zaman dikkate almalısınız. İlçenin kaymakamı olarak dengeli sorumluluk halinde olmalı ve yeri geldiğinde muhtarları toplayıp onlarla konuşarak sorunları çözmelisiniz” şeklinde konuştu.
MUSTAFA AYVAT KORGAN
http://ordu.gov.tr/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz