Korgan Belediyesinden Sosyal Projeler

0
862

“BAŞKAN BEN OLSAM KORGAN İÇİN NE YAPARDIM”

10271582_562463270595932_1240810027231479176_n

ÖDÜLLÜ PROJE YARIŞMASI

Ortaöğretim öğrencilerimizin; İlçemizin gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamak, İlçemizin ihtiyaçları konusunda duyarlılık ve farkındalıklarını artırmak, isteklerinin yetkililerce dikkate alınmasını sağlamak, Korgan’ımızın kültür, eğitim, sağlık, sosyal sorumluluk, teknolojik alanlarda yeni fikirler ışığında gelişimine katkıda bulunmak amacıyla Korgan İlçemizde öğrenim gören ortaöğretim öğrencilerimizin İlçemizi daha da güzelleştirecek ve örnek bir ilçe haline getirecek küçük ya da büyük çaplı proje önerilerini değerlendirmek amacıyla“BAŞKAN BEN OLSAM KORGAN İÇİN NE YAPARDIM” ÖDÜLLÜ PROJE YARIŞMASIdüzenliyoruz.

Projeleri ile başvuruda bulunmak isteyen ortaöğretim öğrencilerimiz Belediyemiz Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne başvuru yapabilirler.

[php snippet=5]
[php snippet=5]

ATMA ! PAYLAŞ ! İYİLİK SAĞLIKTIR…..

1780725_561240554051537_3721870218057770923_n

Atma! Paylaş! İyilik Sağlıktır…..

Atma! Paylaş! adı verilen kampanya çerçevesinde vatandaşlarımız evlerindeki kullanmadıkları fazla eşyaları atmayıp Belediyemize ulaştıracak. Korgan Belediyesi de fazlalık eşyaları ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak…

30 Mart 2014 seçimlerinden itibaren ‘Gönüller yapacağız!” sloganıyla hareket eden Belediyemizin son kampanyasıyla ayakta alkışlanacak.Belediyemiz  başlattığı yeni sosyal sorumluluk projesi ile yardıma muhtaç vatandaşlara ulaşarak eksikliklerini gideriyor. ‘Atma! Paylaş!’ sloganıyla başlayan proje evlerinde fazla eşyası olan vatandaşların eşyaları Korgan  Belediyesinin aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

GÖNÜL BAĞI OLUŞTURULUYOR

İlçemizde güçlü bir gönlü bağını oluşturmayı hedeflediklerini ifade eden Belediye Başkanı Tuncay KİRAZ kullanılır durumdaki fazla eşyaları vatandaşların evlerinden alarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını belirtti.

Başkanımız Tuncay KİRAZ, “Atma Paylaş kampanyası ile koltuk, perde, beyaz eşya, giysi gibi birçok eşya evlerden alınıp ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılacak. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından düzenlediğimiz ‘Atma! Paylaş!’ kampanyası ihtiyaç sahibi ailelerin umudu olacak. Bu proje ile hem Şehzadeler ilçesinde vatandaşlar arasında güç bir gönül bağını oluşturmayı hem de ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

BELEDİYE İMKANLARIYLA

Belediye Başkanımız Tuncay KİRAZ, projenin belediye imkanlarıyla yürütüleceğini belirterek, “Bize ulaşan tüm vatandaşlarımızın evinden eşyaları biz alacağız. Daha sonrasında bu eşyaları tekrarda elden geçirilerek onarılacak, yıkanıp temiz bir şekilde tespit etmiş olduğumuz ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştıracağız. Bu konuda hassasiyet gösteren tüm duyarlı vatandaşlarımızın desteklerini bekliyoruz. Projemize destek vermek isteyen vatandaşlarımızın 04526712127 nolu  Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüzü aramaları yeterli olacak” dedi.

[php snippet=5]

Kaynak:

http://korgan.bel.tr/haber/145/atma-paylas-iyilik-sagliktir

http://korgan.bel.tr/haber/147/baskan-ben-olsam-korgan-icin-ne-yapardim-odullu-proje-yarismasi-duzenliyoruz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz