KARADENİZ 2. KİTAP FUARI AÇILDI

0
972

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle Samsun’da düzenlenen Karadeniz 2. Kitap Fuarı 2016 – Samsun, 23-28 Şubat 2016 tarihleri arasındaTÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan fuar başladı.

karadeniz kitap fuarı

Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkıları olacağına inandığımız Samsun Kitap Fuarı’na 150 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılırken, fuar süresince panel, söyleşi, atölye çalışması ve çocuk etkinlikleri gibi 50’ye yakın kültür etkinliği düzenlenecektir.

Etkinlik Programı, İmza Günleri ve Katılımcı Liste Açıklandı

Etkinlikler, imza günleri ve Okur ve Yazar Buluşmaları kapsamında Emre Kongar, Canan Tan, Mustafa Armağan, Ömer Sevinçgül, Deniz Kavukçuoğlu, Sevil Atasoy, Murat Menteş, Ahmet Şimşirgil,  Bahadır Yenişehirlioğlu, Aret Vartanyan, Nebil Özgentürk, Nazan Tacer, Feridun Andaç, Nedim Gürsel, Kahraman Tazeoğlu, Menderes Samancılar, Ayşe Tolga ve Murat Tavlı’nın da aralarında bulunduğu pek çok yazar fuarda okurlarıyla buluşacak. Etkinlik programı, imza günleri ve katılımcı listemizi görmek için web sitesi: www.karadenizkitapfuarisamsun.com

karadeniz kitap fuarı 2

Yeni Nesil Yazarlar TÜYAP’ta

Çok sayıda  genç okura ulaşan yeni nesil yazarlardan Koray Yersüren, Emine Can ve Merve Akıncı 25 Şubat Perşembe günü fuarda düzenlenecek söyleşide okurlarıyla bir araya gelecek.

Ücretsiz Servislerle Fuar Alanına Ulaşmak Çok Kolay

Ücretsiz servislerimizle fuar boyunca Cumhuriyet Meydanı ve Fuar Alanı arasında karşılıklı seferler düzenlenecektir. Ayrıca Atakum YURTKUR Öğrenci Yurdu önünden de servislerimizi kullanabilirsiniz.http://www.karadenizkitapfuarisamsun.com/index.php?main=servis

 Fuar Ziyaret Saatleri

Girişin ücretsiz olduğu Karadeniz Kitap Fuarı 2016 – Samsun, 23-27 Şubat 2016 tarihleri arasında 10.00-20.00, kapanış günü olan 28 Şubat 2016 tarihinde ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

tüyap karadeniz fuarı

Karadeniz Kitap Fuarı Tekkeköy’de

TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi, Tekkeköy’de Yaşar Doğu Spor Salonu’nun yanında(Atatürk Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Sokak No:2 Tekkeköy / Samsun) bulunuyor.

Bilgiler www.karadenizkitapfuarisamsun.com da yayınlanmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz