CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, BAŞKAN ENVER YILMAZ’I MAKAMINDA KABUL ETTİ

0
946

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, BAŞKAN ENVER YILMAZ’I MAKAMINDA KABUL ETTİ

 ORDULULARA MÜJDE VAR

 CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ORDU’YU ZİYARET EDECEK

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kabul ederek bir süre görüş alışverişinde bulundular. Ziyarette önümüzdeki aylar içerisinde Ordu’yu ziyaret edeceği müjdesini veren Cumhurbaşkanı Erdoğan; “Tüm Ordulu hemşehrilerime sevgi ve selamlarımı gönderiyorum” dedi.
Başkan Enver Yılmaz’ı makamında misafir eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaklaşık 1 saat süren görüşmede Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları ve hükümetin Ordu ilinde sürdürdüğü yatırımlarla ilgili Başkan Yılmaz’dan bilgiler aldı.
Önümüzdeki aylar içerisinde Ordu’ya yapacağı ziyaretle ilgili de Başkan Enver Yılmaz’la düşüncelerini paylaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan; “Ordulular, yeni Türkiye’nin 2023 hedefinde devletine, vatanına sahip çıkan ve bu hedef doğrultusunda gayret içerisinde olan kadim insanlardır. Ordu Büyükşehir Belediyesi’yle birlikte inşallah Ordulu hemşehrilerimiz, hak ettikleri hizmetleri fazlasıyla alacaklar ve bu yolda Enver Başkan’a yol arkadaşlığı yapacaklardır. Kadirşinas sevgili Ordulu hemşehrilerime sizlerin aracılığı ile sevgi ve selamlarımı gönderiyorum” ifadelerini kullandı.
 Kaynak: http://www.ordu.bel.tr/Haber/ORDULULARA-MUJDE-VAR/38/4393

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz