Gizlilik İlkesi

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2016 korganhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları korganhaber.com’a aittir. korganhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır. Bunlar korganhaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www. korganhaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur”. korganhaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidilebilir. korganhaber.com, Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the korganhaber.com. However, sometimes the korganhaber.com uses third parties to process your information. korganhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the korganhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the korganhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the korganhaber.com and its services. When you use korganhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the korganhaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

Kullanım Şartları

www.korganhaber.com Yerel ve bölgesel haber yayını ve sosyo kültürel içerikler yayınlamaktadır. Tarafsız habercilik ve ilçe tanıtımı temel ilkemizdir.

Sitemizde bulunan içerikler ile alakalı telif söz konusu durumlarda “Bildir – Kaldır” ilkesine dayanılarak, söz konusu durumlarda bu ilkeye uyulmaktadır.

Haber kaynakları olarak, kaynak alınan kişinin istemesi durumunda kaynak yazılır harici durumlarda kaynak gizli tutulmaktadır. Haber ajanslarından üyelik alınarak haber ve görsel ücretleri ödemesi yapılıp yayınlanmaktadır. haricen muhabirlerden direkt haber yayını yapılmaktadır. (Basın yayın kanunu çerçevesinde).

Haberler analiz edilip doğruluğundan emin olunduktan sonra yayınlanır. Haber yorumlaması yapılmamaktadır.

Sitemizdeki haberleri kaynak gösterseniz dahi kopyalamayınız. Telifler ajanslara bağlı olduğu için, telif hukuku konusunda ajans söz sahibidir.

Bölgemize ait sitemiz tarafından yapılmış olan tanıtım yazı görsel video gibi ierikleri daha öncesinden haber vermek şartıyla izinli ve kayank gösterme kuralıyla tabiki yayınlayabilirsiniz.

Gazeteciler bilgi ve haber alma eleştiri yapma konusunda özgürdür.